-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо (мясо свинини лопаткова частина без кістки , яловичина тазостегнова частина без кістки,м’ясо куряче (філе, стегно, гомілка) заморожене)
Оголошено тендер
300 550.00
UAH
Номер:
2544ca9345324a29b26542b9e0788767
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-03-002263-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584202
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район смт Калинівське, вул.Шкільна, 216
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584202
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район смт Калинівське, вул.Шкільна, 216
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо (мясо свинини лопаткова частина без кістки , яловичина тазостегнова частина без кістки,м’ясо куряче (філе, стегно, гомілка) заморожене)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.12.2021 12:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Філе куряче
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Стегно куряче
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Гомілка куряча
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М’ясо свинини лопаткова частина без кістки заморожене
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М'ясо яловиче тазостегнова частина без кістки заморожене
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 550.00 UAH