• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Категорія Замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Завершена

464 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 323.75 UAH
Номер: 7f262af735784cdd95344b12e6511cc9
Внутрішній номер закупівлі: 12983867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-09-001447-c   
Замовник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Контактна особа: Олена Горбач +380973932157 buhosv3@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 464 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 323.75 UAH
Період уточнення: 09.12.2021 09:17 - 18.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2021 09:17 - 28.12.2021 00:00
Аукціон: 28.12.2021 11:16 - 28.12.2021 11:45
Період кваліфікації: 28.12.2021 11:45 - 29.12.2021 13:30
Період завантаження договору: 29.12.2021 13:30 - 18.01.2022 13:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 71500 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 41220, Україна, Сумська область, м.Дружба, вул.Михайлівська ,43 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"

Оскарження: 29.12.2021 13:30 - 09.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 418 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
418 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 13:30
Відповіді на вимоги 10
Документи 82
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
Початкова пропозиція 462 033.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
462 033.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 63
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
Початкова пропозиція 463 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
463 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 49
Скарги 0

Контракти

Номер: 12af102122be4d259f5cebc2a7c9213d
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-09-001447-c-c1
Постачальник: ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Номер договору: 271428
Сума договору: 418 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 348 333.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 18.01.2022 16:50
Статус:
Виконаний
pdf
IMG_0003 (19).pdf
pdf
IMG_0001.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
IMG_0001.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s