-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків
418 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
12af102122be4d259f5cebc2a7c9213d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-09-001447-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Контактна особа:
Олена Горбач +380973932157 buhosv3@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Дружба, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків
Номер договору:
271428
Дата підписання:
18.01.2022 16:50
Період дії договору:
18.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
418 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 666.66 UAH)
Оплачено:
251 776.97 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 962.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
66457 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
59eb78f47077469895008d3a43b5d7d6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
13.09.2022 09:36
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
576d3ad5cce847499014b55902edcb49
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.09.2022 14:49
Статус:
Опубліковано