• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)

Оголошено тендер

464 750.00 UAH
Номер: 60257ed5b5d449ca9e5e1b92b3dd0080
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-09-001287-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Замовник: Відділ освіти Дружбівської міської ради
Очікувана вартість: 464 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Примітки: місцезнаходження замовника :41220,Україна, Сумська область, Шосткинський район , м. Дружба, вул. Михайлівська, 43; категорія замовника : юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Закупівля на потребу 2022 року
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 09.12.2021 09:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума464 750.00 UAH