• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості)

на 2022 рік

Завершена

399 950.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 999.75 UAH
Номер: a64e12f81f334ddf8520ceed60d6efab
Внутрішній номер закупівлі: 12976637
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-08-008320-a   
Замовник: Запорізький обласний центр зайнятості
Контактна особа: Усс Світлана Миколаївна +380612333561 03491412@mail.gov.ua http://www.dcz.gov.ua/zap/control/
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 399 950.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 999.75 UAH
Період уточнення: 08.12.2021 16:53 - 14.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2021 16:53 - 24.12.2021 16:58
Аукціон: 28.12.2021 11:46 - 28.12.2021 12:09
Період кваліфікації: 28.12.2021 12:09 - 04.01.2022 16:15
Період завантаження договору: 04.01.2022 16:15 - 24.01.2022 16:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71700, Україна, Запорізька область, м.Токмак, вул. Шевченка, буд. 7 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71503, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Центральна, буд. 8 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71603, Україна, Запорізька область, м. Василівка, Василівський район, бул. Центральна, буд. 39А На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71603, Україна, Запорізька область, м. Дніпрорудне, Василівський район, пр. Ентузіастів, буд. 22 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 72202, Україна, Запорізька область, смт. Веселе, Веселівський район, вул. Центральна, буд. 202 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 70002, Україна, Запорізька область, м. Вільнянськ, Вільнянський район, вул. Зачиняєва, буд. 26 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 70201, Україна, Запорізька область, м. Гуляйполе, Гуляйпільський район, пл. Героїв України, буд. 4 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 72002, Україна, Запорізька область, смт. Михайлівка, Михайлівський район, вул. Центральна, буд. 33 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71304, Україна, Запорізька область, м. Кам'янка-Дніпровська, Кам'янсько-Дніпровський район, вул. Набережна, буд. 72 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71400, Україна, Запорізька область, с. Велика Білозерка, Великобілозерський район, вул. Центральна, буд. 92 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71001, Україна, Запорізька область, смт. Більмак, Більмацький район, пров. Поштовий, буд. 8 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 70302, Україна, Запорізька область, смт. Розівка, Розівський район, вул. Центральна, буд. 90 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 70101, Україна, Запорізька область, смт. Новомиколаївка, Новомиколаївський район, вул. Українська, буд. 42 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 70504, Україна, Запорізька область, м. Оріхів, Оріхівський район, вул. Покровська, буд. 37А На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 70608, Україна, Запорізька область, м. Пологи, Пологівський район, вул. І.Чеберка, буд. 3 А На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 72400, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, Приазовський район, пров. Лікарняний, буд. 1 На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 72102, Україна, Запорізька область, м. Приморськ, Приморський район, вул. Морська, буд. 55А На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71202, Україна, Запорізька область, смт. Чернігівка, Чернігівський район, вул. Соборна, буд. 422А На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79714000-2 Послуги зі спостереження
Кількість 6477 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 72503, Україна, Запорізька область, смт. Якимівка, Якимівський район, вул. Паркова, буд. 45А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"

Оскарження: 04.01.2022 16:15 - 15.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 295 351.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
295 351.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2022 16:15
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "БЕЗПЕКА"
Початкова пропозиція 399 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 11acdd7550a648eeb9d989eaa7594628
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-08-008320-a-a1
Постачальник: ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
Номер договору: 23
Сума договору: 237 453.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 197 877.84 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2022 00:00 - 02.03.2023 23:59
Дата підписання: 20.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір.pdf
pdf
додаткова угода 1 від 20.01.2022.pdf
pdf
додаткова угода 2 від 15.11.2022.pdf
pdf
додаткова угода 3 від 29.12.2022.pdf
pdf
додаткова угода 4 від 05.01.2023.pdf
pdf
додаткова угода 5 вiд 24.01.2023.pdf
pdf
додаткова угода 6 вiд 31.01.2023.pdf
p7s
sign.p7s