• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості)

Оголошено тендер

399 950.00 UAH
Номер: 4c73e3d2ce1648958c510d7887ef9a06
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-06-005384-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Запорізький обласний центр зайнятості
Замовник: Запорізький обласний центр зайнятості
Очікувана вартість: 399 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості)
Примітки: на 2022 рік
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.12.2021 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 123063 година
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума399 950.00 UAH