-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості)
237 453.40
UAH з ПДВ
Номер:
11acdd7550a648eeb9d989eaa7594628
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-08-008320-a-a1
Замовник:
Запорізький обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491412
-
Контактна особа:
Усс Світлана Миколаївна +380612333561 03491412@mail.gov.ua http://www.dcz.gov.ua/zap/control/
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Незалежної України, будинок 56-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДОК "ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37902738
-
Контактна особа:
Федор Шуняков +380506200341 prof.zahystt@i.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКА, будинок 3-А
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
23
Дата підписання:
20.01.2022 00:00
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 02.03.2023 23:59
Сума договору:
237 453.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 575.56 UAH)
Оплачено:
79 754.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 292.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5419.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5419.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5350.33 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71603, Україна, Запорізька область, м. Василівка, Василівський район, бул. Центральна, буд. 39А
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5419.08 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71603, Україна, Запорізька область, м. Дніпрорудне, Василівський район, пр. Ентузіастів, буд. 22
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5419.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
72202, Україна, Запорізька область, смт. Веселе, Веселівський район, вул. Центральна, буд. 202
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
6448.5 година
Період постачання
до 28.02.2023
Місце постачання
70002, Україна, Запорізька область, м. Вільнянськ, Вільнянський район, вул. Зачиняєва, буд. 26
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
3317.42 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70201, Україна, Запорізька область, м. Гуляйполе, Гуляйпільський район, пл. Героїв України, буд. 4
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5419.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
72002, Україна, Запорізька область, смт. Михайлівка, Михайлівський район, вул. Центральна, буд. 33
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5419.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71304, Україна, Запорізька область, м. Кам'янка-Дніпровська, Кам'янсько-Дніпровський район, вул. Набережна, буд. 72
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5419.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71400, Україна, Запорізька область, с. Велика Білозерка, Великобілозерський район, вул. Центральна, буд. 92
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5132.42 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71001, Україна, Запорізька область, смт. Більмак, Більмацький район, пров. Поштовий, буд. 8
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
3365.75 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70302, Україна, Запорізька область, смт. Розівка, Розівський район, вул. Центральна, буд. 90
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
6448.5 година
Період постачання
до 28.02.2023
Місце постачання
70101, Україна, Запорізька область, смт. Новомиколаївка, Новомиколаївський район, вул. Українська, буд. 42
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5419.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70504, Україна, Запорізька область, м. Оріхів, Оріхівський район, вул. Покровська, буд. 37А
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
4671.58 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70608, Україна, Запорізька область, м. Пологи, Пологівський район, вул. І.Чеберка, буд. 3 А
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5174.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
72400, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, Приазовський район, пров. Лікарняний, буд. 1
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5174.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
72102, Україна, Запорізька область, м. Приморськ, Приморський район, вул. Морська, буд. 55А
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5719.5 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
71202, Україна, Запорізька область, смт. Чернігівка, Чернігівський район, вул. Соборна, буд. 422А
На карті
послуги зі спостереження будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості
Кількість
5080.33 година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
72503, Україна, Запорізька область, смт. Якимівка, Якимівський район, вул. Паркова, буд. 45А
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e0c2d40b00434605ada9aa1bc2ebbe3c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
acdb4e3bfa82469f8e402e6727b4fc31
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
15.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
db32a8051550494aa362cf5da246aa13
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0afa53ddfacb40dfb5cf63eaf4391490
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
05.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5abc7011dcfa491bba0ef7404fcf323f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
24.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5b6d46222ca44a15b99314d4ba21c636
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
31.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано