-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ")
Тендер Prozorro UA-2017-09-26-000037-c
Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"
Завершена
70 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 705.60 UAH
мін. крок: 1% або 705.60 UAH
Номер:
856dbeb8e1ba49d3b18f5b178a38c8cd
Внутрішній номер закупівлі:
1295950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-26-000037-c
Замовник:
Філія "УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ" ПАТ "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23517243
-
Адреса:
03065, Україна, Київська обл., Київ, проспект Космонавта Комарова, 44 , м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кизимишин Юрій Васильович (044) 239-78-18 kizimishin-yv@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
70 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
705.60 UAH
Період уточнення:
26.09.2017 08:35 - 02.10.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2017 08:35 - 12.10.2017 17:00
Аукціон:
13.10.2017 11:17 - 13.10.2017 11:38
Період кваліфікації:
13.10.2017 11:38 - 24.10.2017 11:47
Період завантаження договору:
13.10.2017 11:38 - 02.11.2017 11:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ")
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Науково-виробнича фірма "Зонд"
Оскарження: 13.10.2017 11:38 - 03.11.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02829777
-
Контактна особа:
Назарій Тацакович +380673646500, +380631931113, +380342505552 ntatsakovych@gmail.com
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Микитинецька, 5а
Оскарження: 13.10.2017 11:38 - 03.11.2017 23:00
Початкова пропозиція
63 168.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
63 168.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2017 11:47
Документи
25
Скарги
0
ДП "Карпатський експертно-технічний центр Держпраці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20538693
-
Контактна особа:
Федуняк Андрій Васильович +380342269893 etck@i.ua http://www.ketc.if.ua/
-
Адреса:
76007, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Максимовича, будинок 15
Початкова пропозиція
69 528.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 528.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
397bbe4b2ecf4ad588a004f21d125354
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-26-000037-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Науково-виробнича фірма "Зонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02829777
-
Контактна особа:
Назарій Тацакович +380673646500, +380631931113, +380342505552 ntatsakovych@gmail.com
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Микитинецька, 5а
Номер договору:
1711000159
Сума договору:
63 168.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2017 00:00 - 07.11.2018 00:00
Дата підписання:
07.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний