-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ")
Тендер Prozorro UA-2017-09-26-000037-c
Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"
Завершена
70 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 705.60 UAH
мін. крок: 1% або 705.60 UAH
Період оскарження:
26.09.2017 08:35 - 08.10.2017 00:00
Нічого не знайдено.