-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ")
Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"
63 168.00
UAH з ПДВ
Номер:
397bbe4b2ecf4ad588a004f21d125354
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-26-000037-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Науково-виробнича фірма "Зонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02829777
-
Контактна особа:
Назарій Тацакович +380673646500, +380631931113, +380342505552 ntatsakovych@gmail.com
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Микитинецька, 5а
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Опис:
Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"
Номер договору:
1711000159
Дата підписання:
07.11.2017 00:00
Період дії договору:
07.11.2017 00:00 - 07.11.2018 00:00
Сума договору:
63 168.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 168.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ")
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018