-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інформаційно-комунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
Тендер Prozorro UA-2021-12-08-000777-a
Завершена
607 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 035.00 UAH
Номер:
08c43b8102434d499e9f897393b37f46
Внутрішній номер закупівлі:
12948082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-08-000777-a
Замовник:
Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948575
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
607 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 035.00 UAH
Період уточнення:
08.12.2021 09:24 - 14.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2021 09:24 - 24.12.2021 00:00
Аукціон:
24.12.2021 15:33 - 24.12.2021 15:56
Період кваліфікації:
24.12.2021 15:56 - 28.12.2021 11:25
Період завантаження договору:
28.12.2021 11:25 - 17.01.2022 11:25
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
Оскарження: 28.12.2021 11:25 - 08.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Оскарження: 28.12.2021 11:25 - 08.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
606 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
606 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2021 11:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "ЕКОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33941553
-
Контактна особа:
Олена Анікіна +380963980644 eanikina@ecall.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СКЛЯРЕНКА, будинок 5, офіс 210
Початкова пропозиція
607 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
607 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
a79c86722d454330a1bc9e2f39511974
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-08-000777-a-c1
Постачальник:
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Номер договору:
14/01/2022
Сума договору:
606 920.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
505 766.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 15.02.2022 00:00
Дата підписання:
14.01.2022 00:00
Статус:
Розірваний