-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-005273-a
Завершена
1 253 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 266.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 266.25 UAH
Номер:
5e9d483f67f44c0c8602d0f9d3cd3805
Внутрішній номер закупівлі:
12933304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-07-005273-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945657
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул.Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н), будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лозко Інна Миколаївна 380632183760 shevtender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 253 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 266.25 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 14:43 - 13.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2021 14:43 - 23.12.2021 10:00
Аукціон:
24.12.2021 11:42 - 24.12.2021 12:05
Період кваліфікації:
24.12.2021 12:05 - 19.01.2022 15:44
Період завантаження договору:
19.01.2022 15:44 - 08.02.2022 15:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості використаної електричної енергії здійснюється згідно рахунка-розшифровки та Акту приймання-передавання товарної продукції у випадку відсутності обгрунтованих зауважень щодо їх змісту протягом 7 (семи) календарних днів з дати отримання. Оплата вартості використаної електричної енергії за рахунок бюджетних коштів здійснюється у порядку, передбаченому статтею 49 Бюджетного кодексу України, протягом 3 (трьох) банківських днів з дати надходження відповідного бюджетного фінансування на реєстраційний рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
225000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 19.01.2022 15:44 - 30.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41916045
-
Контактна особа:
Ніщенко Тетяна 380950010561 NischenkoTN@yasno.com.ua https://kep.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Іллєнка Юрія, 31
Оскарження: 19.01.2022 15:44 - 30.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
924 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
918 483.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2022 15:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
170
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ.УА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42468262
-
Контактна особа:
КОРНІЄНКО ДМИТРО +380501550123 tovgazua@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ ТЕРЬОХІНА, будинок 8 А
Початкова пропозиція
958 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
924 749.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
a375794f5b4a4a2e9794e925be5f98e7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-005273-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41916045
-
Контактна особа:
Ніщенко Тетяна 380950010561 NischenkoTN@yasno.com.ua https://kep.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Іллєнка Юрія, 31
Номер договору:
33405013 П-Т122
Сума договору:
0.01 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.01 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.02.2022 16:00
Статус:
Виконаний