-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
0.01
UAH з ПДВ
Номер:
a375794f5b4a4a2e9794e925be5f98e7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-005273-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945657
-
Контактна особа:
Лозко Інна Миколаївна 380632183760 shevtender@gmail.com
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул.Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н), будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41916045
-
Контактна особа:
Ніщенко Тетяна 380950010561 NischenkoTN@yasno.com.ua https://kep.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Іллєнка Юрія, 31
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
33405013 П-Т122
Дата підписання:
01.02.2022 16:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
0.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
0.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f223e65f9acf4d01b889013a602cf532
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Очікуваний обсяг постачання електричної енергії на період: 01.02.2022-31.12.2022 становить194412.00 кВт*год. Вартість електричної енергії становить 793618,95 грн. з ПДВ. Строк (термін) поставки товару: 01.02.2022-31.12.2022
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
01.02.2022 17:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
9a89fc468c604bccb4f1670f432edf1b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Перерозподіл коштів в розрізі фондів на оплату
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
30.08.2022 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f872b5c42e74458984f36a9de12a2ba8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв"язку з відсутністю технічної можливості на майданчику e-tender внести суму договору 0,00 грн (система не пропускає), ціну договору ставимо 0,01 грн.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
12.12.2022 12:00
Статус:
Опубліковано