-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
1 253 250.00
UAH
Номер:
574a3f01a5d24ab0b627fade785aa9d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-07-007105-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945657
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул.Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н), будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945657
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул.Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н), будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 253 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
07.12.2021 11:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума626 625.00 UAH
ДжерелоІнше
Описза рахунок відшкодованих коштів
Сума626 625.00 UAH