• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

1 294 215.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 19 413.22 UAH
Номер: ad7773e48cc14591935f370c4ba718ee
Внутрішній номер закупівлі: 12898791
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-06-002927-b   
Замовник: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Нагорна Катерина Борисівна +380962335145 buhdzo2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 294 215.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 19 413.22 UAH
Період уточнення: 06.12.2021 14:32 - 12.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.12.2021 14:32 - 22.12.2021 14:37
Аукціон: 23.12.2021 11:03 - 23.12.2021 11:32
Період кваліфікації: 23.12.2021 11:32 - 04.01.2022 10:15
Період завантаження договору: 04.01.2022 10:15 - 24.01.2022 10:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 199110 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Точки комерційного обліку об’єктів споживача, межа балансової належності електроустановок замовника На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"

Оскарження: 04.01.2022 10:15 - 15.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 055 283.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 055 283.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2022 10:15
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
Початкова пропозиція 1 286 648.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 286 648.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 63
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
Початкова пропозиція 1 290 232.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 290 232.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 45
Скарги 0

Контракти

Номер: a52271ba14d042aea735f833aed94879
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-06-002927-b-a1
Постачальник: ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Номер договору: 21200066
Сума договору: 1 055 283.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 879 402.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 17.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
ilovepdf_merged - 2022-01-25T132314.703.pdf
p7s
sign.p7s