-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
1 055 283.00
UAH з ПДВ
Номер:
a52271ba14d042aea735f833aed94879
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-06-002927-b-a1
Замовник:
Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26094234
-
Контактна особа:
Нагорна Катерина Борисівна +380962335145 buhdzo2020@ukr.net
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Острозького,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Сергій Царук +380382617346 tsaruk.si@energo.km.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 57/2
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
21200066
Дата підписання:
17.01.2022 00:00
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
1 055 283.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 175 880.50 UAH)
Оплачено:
1 055 283.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 175 880.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
199110 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Точки комерційного обліку об’єктів споживача, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
54945e22eb204cdf944d4add6425feea
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ст.ст.651, 653, 654 Цивільного кодексу України , п.1 та п.ю2 ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
dd90e77faf4b4396a0f3b6d348857b85
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ст.ст.651, 653, 654 Цивільного кодексу України , п.1 та п.ю2 ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано