-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015 код 09310000-5 ‒ Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-12-06-000757-a
Завершена
2 360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 600.00 UAH
Номер:
0f94b077050a45289eaeca1f2a47b0a7
Внутрішній номер закупівлі:
12882990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-06-000757-a
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова", 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Овчаренко Ярослав Володимирович +380459640011 fin_vcpri@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 360 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 600.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
70 800.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2021 09:44 - 12.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2021 09:44 - 22.12.2021 12:00
Аукціон:
23.12.2021 13:32 - 23.12.2021 14:01
Період кваліфікації:
23.12.2021 14:01 - 29.12.2021 15:24
Період завантаження договору:
29.12.2021 15:24 - 18.01.2022 15:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
400000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАТУС ЕНЕРГО"
Оскарження: 29.12.2021 14:47 - 09.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42892355
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав Андрійович 380982254677 statusenergo@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Бойківська, будинок 5е, офіс 2
Оскарження: 29.12.2021 14:47 - 09.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 028 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 028 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.12.2021 14:47
Відповіді на вимоги
11
Документи
399
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
Оскарження: 29.12.2021 15:24 - 09.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42819343
-
Контактна особа:
Романишин Юрій 380506051009 INFO@EVROENERGO.COM https://evroenergo.com/
-
Адреса:
02121 , Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, будинок 201-203, корпус 2-А, нежитлове приміщення №4
Оскарження: 29.12.2021 15:24 - 09.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 352 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 352 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 15:24
Відповіді на вимоги
11
Документи
91
Скарги
0
ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34191239
-
Контактна особа:
Дмитро Лавошніков +380974804807 cek@ukr.net
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, Київ, вул. Дмитрівська, 18/24, офіс. 36
Початкова пропозиція
2 360 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 360 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d91421fe68740478fb469eb588a48aa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-06-000757-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42819343
-
Контактна особа:
Романишин Юрій 380506051009 INFO@EVROENERGO.COM https://evroenergo.com/
-
Адреса:
02121 , Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, будинок 201-203, корпус 2-А, нежитлове приміщення №4
Номер договору:
10012022
Сума договору:
2 352 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 960 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
10.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний