-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015 код 09310000-5 ‒ Електрична енергія)
Оголошено тендер
2 360 000.00
UAH
Номер:
2fd58e61d96441649a0a4088e8b53576
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-03-017754-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова", 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова", 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (ДК 021:2015 код 09310000-5 ‒ Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
03.12.2021 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 360 000.00 UAH