-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015 код 09310000-5 ‒ Електрична енергія)
2 352 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3d91421fe68740478fb469eb588a48aa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-06-000757-a-c1
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Контактна особа:
Овчаренко Ярослав Володимирович +380459640011 fin_vcpri@ukr.net
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова", 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42819343
-
Контактна особа:
Романишин Юрій 380506051009 INFO@EVROENERGO.COM https://evroenergo.com/
-
Адреса:
02121 , Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, будинок 201-203, корпус 2-А, нежитлове приміщення №4
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
10012022
Дата підписання:
10.01.2022 00:00
Період дії договору:
10.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
2 352 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 392 000.00 UAH)
Оплачено:
720 541.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 120 090.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
400000 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
6b3346fe4c7c4f12bf355134d236f652
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.05.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
73cff80ebb674028aad2783cfc9a2af1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
16.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
2211ac0714ee4fcab52145431516bdac
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
19.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
54256b69c3344aec9cdf71a0c2f13a30
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна маржі (вартості послуг постачальника)
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
16.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано