-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-006085-b
Завершена
620 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 200.00 UAH
Номер:
5e40722d587c456d8fa3d481c83048d6
Внутрішній номер закупівлі:
12839620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-006085-b
Замовник:
Івано-Франківський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188748
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карпів Ірина Ігорівна 380342759151 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 200.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2021 16:13 - 08.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2021 16:13 - 18.12.2021 18:00
Аукціон:
20.12.2021 11:00 - 20.12.2021 11:29
Період кваліфікації:
20.12.2021 11:29 - 22.12.2021 15:14
Період завантаження договору:
22.12.2021 15:14 - 11.01.2022 15:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)
Кількість
26000 кілограм
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат"
Оскарження: 22.12.2021 15:14 - 02.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05495259
-
Контактна особа:
Шуригін Максим Анатолійович 380665023279 05495259@mail.gov.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Симона Петлюри, 17
Оскарження: 22.12.2021 15:14 - 02.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
468 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2021 15:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИЇВХЛІБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41202432
-
Контактна особа:
Кравченко Наталія 0638123060 a.kostiuk@khleb.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Початкова пропозиція
503 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
312 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "ДЕЛЬТА-98"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30287372
-
Контактна особа:
Олег Федик +380977009263 fedealeg@gmail.com
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, місто Калуш, ВУЛИЦЯ ВИСОЧАНКА, будинок 8 А
Початкова пропозиція
560 437.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 437.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
7dd68a5c56cb449299bf8a17a96a1060
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-02-006085-b-c1
Постачальник:
Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05495259
-
Контактна особа:
Шуригін Максим Анатолійович 380665023279 05495259@mail.gov.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Симона Петлюри, 17
Номер договору:
1
Сума договору:
310 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
258 916.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
05.01.2022 00:00
Статус:
Розірваний