• Відкриті торги
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)

310 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 7dd68a5c56cb449299bf8a17a96a1060
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-02-006085-b-c1
Замовник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Постачальник: Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат"
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 05.01.2022 00:00
Період дії договору: 05.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 310 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 783.33 UAH)
Причини розірвання договору: Сторони дійшли згоди розірвати договір

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 26000 кілограм
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Медична, 4 На карті