-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-006085-b
Завершена
620 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 200.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2021 16:13 - 08.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим