-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2021-11-30-002153-c
Завершена
69 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 345.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 345.50 UAH
Номер:
a7497eebd6054d41ae1c714e962917ac
Внутрішній номер закупівлі:
12769522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-30-002153-c
Замовник:
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38304447
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, смт Бородянка, вул. Поштова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 ivankarpliuk1995@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
345.50 UAH
Період уточнення:
30.11.2021 10:27 - 06.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2021 10:27 - 16.12.2021 08:00
Аукціон:
17.12.2021 11:08 - 17.12.2021 11:31
Період кваліфікації:
17.12.2021 11:31 - 17.12.2021 16:21
Період завантаження договору:
17.12.2021 16:21 - 06.01.2022 16:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до вимог тендерної документації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо - 1700 л.;Бензин А-92 - 600 л.
Кількість
2300 літр
Період постачання
27.12.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
Оскарження: 17.12.2021 16:21 - 28.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Євгенія Волинець +380661737974 ebvolynets@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Оскарження: 17.12.2021 16:21 - 28.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
63 732.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
63 732.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2021 16:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Початкова пропозиція
64 776.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 776.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc98db221d44472483a6735383cd742d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-30-002153-c-c1
Постачальник:
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Євгенія Волинець +380661737974 ebvolynets@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Номер договору:
78
Сума договору:
63 732.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
53 110.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.12.2021 10:00
Статус:
Виконаний