• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне паливо та Бензин А-92

Оголошено тендер

69 100.00 UAH
Номер: 9f7024e4e5d848faba26e3cf8b931d0c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-30-002750-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
Замовник: 8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
Очікувана вартість: 69 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо та Бензин А-92
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.11.2021 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСпеціальний фонд
Сума69 100.00 UAH