-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-92
63 732.00
UAH з ПДВ
Номер:
bc98db221d44472483a6735383cd742d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-30-002153-c-c1
Замовник:
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38304447
-
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 ivankarpliuk1995@ukr.net
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, смт Бородянка, вул. Поштова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Євгенія Волинець +380661737974 ebvolynets@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
78
Дата підписання:
28.12.2021 10:00
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
63 732.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 622.00 UAH)
Оплачено:
63 732.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 622.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо - 1700 л.;Бензин А-92 - 600 л.
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2300 літр
Період постачання
27.12.2021 - 31.12.2021