-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-002399-b
Завершена
1 497 843.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
58d49d847c9541d79c64dd02ef8e9e63
Внутрішній номер закупівлі:
12750284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-29-002399-b
Замовник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каперіс Альона Оександрівна +380682880771 kucozo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 497 843.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 500.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 12:33 - 05.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2021 12:33 - 15.12.2021 00:00
Аукціон:
15.12.2021 15:26 - 15.12.2021 15:49
Період кваліфікації:
15.12.2021 15:49 - 17.12.2021 15:44
Період завантаження договору:
17.12.2021 15:44 - 06.01.2022 15:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата електричної енергії здійснюється Споживачем виключно в грошовій формі на підставі акту приймання-передачі електричної енергії та рахунку. Розрахунок за фактично спожиту електричну енергію здійснюється протягом 5 робочих днів від дати отримання Споживачем рахунку на оплату, але не пізніше 20-го числа (включно) місяця, наступного за місяцем поставки електричної енергії (розрахункового місяця).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
299568 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, навчальні заклади (заклади освіти, дошкільні навчальні заклади, Гніванська дитяча музична школа, відділ освіти Гніванської міської ради, комунальна установа «Гніванський центр з обслуговування закладів освіти», Комунальна установа «Центр розвитку педагогічних працівників», центр позашкільної освіти «Простір») до межі балансової належності електроустановок замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"
Оскарження: 17.12.2021 15:44 - 28.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43729979
-
Контактна особа:
manager Олексій 380675662274 manager_a84@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БАЙДИ ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 37
Оскарження: 17.12.2021 15:44 - 28.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 473 874.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 473 874.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2021 15:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
169
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЄВРО ГАЗ КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43551492
-
Контактна особа:
Шамсетдінов Марат Ігорович 380937007073 info@eurogascompany.com
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Либідська, буд. 1-А, офіс 205
Початкова пропозиція
1 485 857.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 485 857.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5b6c460c2fb4c8ab8d5e134aa42995b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-29-002399-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43729979
-
Контактна особа:
manager Олексій 380675662274 manager_a84@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БАЙДИ ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 37
Номер договору:
057-ЕГТ-22/Е
Сума договору:
1 473 873.67 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 228 228.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.12.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
29.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний