-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 497 843.00
UAH
Номер:
f7050d8de3d24b2e9590fa72eb9b3c1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-29-004925-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 497 843.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.11.2021 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 497 843.00 UAH