-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
1 473 873.67
UAH з ПДВ
Номер:
d5b6c460c2fb4c8ab8d5e134aa42995b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-29-002399-b-b1
Замовник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Контактна особа:
Каперіс Альона Оександрівна +380682880771 kucozo@ukr.net
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43729979
-
Контактна особа:
manager Олексій 380675662274 manager_a84@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БАЙДИ ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
057-ЕГТ-22/Е
Дата підписання:
29.12.2021 00:00
Період дії договору:
29.12.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
1 473 873.67 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 245 644.87 UAH)
Оплачено:
1 473 873.67 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 245 645.61 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
299568 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, навчальні заклади (заклади освіти, дошкільні навчальні заклади, Гніванська дитяча музична школа, відділ освіти Гніванської міської ради, комунальна установа «Гніванський центр з обслуговування закладів освіти», Комунальна установа «Центр розвитку педагогічних працівників», центр позашкільної освіти «Простір») до межі балансової належності електроустановок замовника
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
468f0fedc518454395928ad22f30bd61
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4181b05d351c4e9e9f3963bd382f30bb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
06.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a71e2714671e46c6881b951575979dea
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано