• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна» (Придбання демонстраційного обладнання для закладів освіти)

Завершена

143 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 716.00 UAH
Номер: 8f13092f64294473b2ded475832d2e3a
Внутрішній номер закупівлі: 12736634
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-26-007546-b   
Замовник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Ілинич Михайло Петрович +380988907963 tender_106@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 143 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 716.00 UAH
Період уточнення: 26.11.2021 18:16 - 02.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.11.2021 18:16 - 12.12.2021 18:00
Аукціон: 13.12.2021 13:06 - 13.12.2021 13:29
Період кваліфікації: 13.12.2021 13:29 - 13.12.2021 20:46
Період завантаження договору: 13.12.2021 20:46 - 02.01.2022 20:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Флeш пам'ять USB 2.0 128GB
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Гірські породи та мінерали роздаткова (лабораторна
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Корисні копалини
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Колекція Склад грунтів
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Колекція «Морське дно»
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Барометр-анероїд
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Компас
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 45 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Глобус-модель "Паралелі та меридіани Землі"
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Глобус-модель Будова Землі
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Світ. Фізична карта
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Карта півкуль
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Будова земної кори і корисні копалини
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Світ. Географічні пояси та природні зони
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Світ. Годинні пояси
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Адміністративна карта України з фіксатором
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Фізична карта України з фіксатором
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Тумба для зберігання засобів навчання
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Математичний набір лінійок та транспортирів
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Метр демонстраційний
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Рулетка
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 45 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Курвіметр
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Модель-аплікація "Множини"
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Набір таблиць до основних розділів граматичного матеріалу з української мови та читання
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Набір таблиць (для мов, що вивчаються) на магнітах
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Набір таблиць з математики до основних тем навчального матеріалу
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Демонстраційний комплект вимірювальних приладів (лінійка 1м, 2 трикутники, циркуль, транспортир)
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Карта "Корисні копалини України "
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Карта "Рослини та тварини України"
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Карта «Природні зони України»
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Світ. Політична карта
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Модель тіла людини розбірна пластикова
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Модель демонстраційного призначення навчальна сонце-місяць-земля
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Секундомір
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Набір лабораторний для дослідів (універсальний)
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
НАБІР ЛАБОРАТОРНИЙ З ПРИРОДОЗНАВСТВА
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Набір магнітних нотних знаків з нотним станом
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Світ. Екологічні проблеми
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Модель-аплікація "Осі координат
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Лабораторний набір для виготовлення моделей з математики
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Портрети українських та зарубіжних письменників
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Стенд "Пам'ятки України"
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Комплект плакатів 'Традиційні свята України'
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Карта "Видатні постаті". Моя Україна
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Набір моделей геометричних тіл та фігур (демонстраційний) 5 см 17 елементів
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Дидактичний набір Геометричні фігури
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті
Конструктор Геометричні форми
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.12.2021
Місце постачання 03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»

Оскарження: 13.12.2021 20:46 - 24.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 142 830.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
142 830.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2021 20:46
Відповіді на вимоги 10
Документи 48
Скарги 0
ПП "АйПроджект"
Початкова пропозиція 143 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
143 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 32
Скарги 0

Контракти

Номер: 07450e20a7b84b5ab0b8306f9d58d2b1
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-26-007546-b-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
Номер договору: 1367
Сума договору: 142 830.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 119 025.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 24.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 1367 Демонст. обл..pdf
p7s
sign.p7s