-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна» (Придбання демонстраційного обладнання для закладів освіти)
Оголошено тендер
143 200.00
UAH
Номер:
3686cc8461204bbd8a62e736d74a7239
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-26-003468-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
143 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна» (Придбання демонстраційного обладнання для закладів освіти)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.11.2021 17:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума143 200.00 UAH