-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна» (Придбання демонстраційного обладнання для закладів освіти)
142 830.00
UAH з ПДВ
Номер:
07450e20a7b84b5ab0b8306f9d58d2b1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-26-007546-b-c1
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 tender_106@ukr.net
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Глеб Ярославович 380442282322,380971617826 tender0971617826VK@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Номер договору:
1367
Дата підписання:
24.12.2021 00:00
Період дії договору:
24.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
142 830.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 805.00 UAH)
Оплачено:
142 830.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 805.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Флeш пам'ять USB 2.0 128GB
×
-
Країна виробництва:
TW Тайвань, провінція Китайської Республіки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Гірські породи та мінерали роздаткова (лабораторна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Корисні копалини
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Колекція Склад грунтів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Колекція «Морське дно»
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Барометр-анероїд
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Компас
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Глобус-модель "Паралелі та меридіани Землі"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Глобус-модель Будова Землі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Світ. Фізична карта
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Карта півкуль
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Будова земної кори і корисні копалини
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Світ. Географічні пояси та природні зони
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Світ. Годинні пояси
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Адміністративна карта України з фіксатором
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Фізична карта України з фіксатором
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Тумба для зберігання засобів навчання
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Математичний набір лінійок та транспортирів
×
-
Країна виробництва:
TW Тайвань, провінція Китайської Республіки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Метр демонстраційний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Рулетка
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Курвіметр
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Модель-аплікація "Множини"
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Набір таблиць до основних розділів граматичного матеріалу з української мови та читання
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Набір таблиць (для мов, що вивчаються) на магнітах
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Набір таблиць з математики до основних тем навчального матеріалу
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Демонстраційний комплект вимірювальних приладів (лінійка 1м, 2 трикутники, циркуль, транспортир)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Карта "Корисні копалини України "
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Карта "Рослини та тварини України"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Карта «Природні зони України»
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Світ. Політична карта
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Модель тіла людини розбірна пластикова
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Модель демонстраційного призначення навчальна сонце-місяць-земля
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Секундомір
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Набір лабораторний для дослідів (універсальний)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
НАБІР ЛАБОРАТОРНИЙ З ПРИРОДОЗНАВСТВА
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Набір магнітних нотних знаків з нотним станом
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Світ. Екологічні проблеми
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Модель-аплікація "Осі координат
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Лабораторний набір для виготовлення моделей з математики
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Портрети українських та зарубіжних письменників
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Стенд "Пам'ятки України"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Комплект плакатів 'Традиційні свята України'
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Карта "Видатні постаті". Моя Україна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Набір моделей геометричних тіл та фігур (демонстраційний) 5 см 17 елементів
×
-
Країна виробництва:
TW Тайвань, провінція Китайської Республіки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Дидактичний набір Геометричні фігури
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Конструктор Геометричні форми
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району згідно тендерної документації
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Святошинське РУО
IBAN:UA148201720344280063017077862
ТОВ "ВЕМА КIДС"
IBAN:UA023281680000000026002431601
Сума
142830.00 UAH
Статус
Оплачений
29.12.2021 12:03
Док-ти
1