• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

(буряк, морква, цибуля, капуста качанна, помідори, огірки, яблука, лимони, банани та апельсини) ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Завершена

442 470.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 212.35 UAH
Номер: 96800477ddda42e7b17a202b81531cb5
Внутрішній номер закупівлі: 12736406
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-26-007478-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Багрін Марина 380669113226 osr-mkosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 442 470.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 212.35 UAH
Період уточнення: 26.11.2021 17:56 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.11.2021 17:56 - 13.12.2021 17:00
Аукціон: 14.12.2021 14:02 - 14.12.2021 14:25
Період кваліфікації: 14.12.2021 14:25 - 15.12.2021 11:42
Період завантаження договору: 15.12.2021 11:42 - 04.01.2022 11:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
буряк: врожаю 2021 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 690 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
буряк: врожаю 2022 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 150 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
морква: врожаю 2021 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 690 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
морква: врожаю 2022 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 150 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
цибуля: врожаю 2021 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 690 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
цибуля: врожаю 2022 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 150 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
капуста качанна: врожаю 2021 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 2050 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
капуста качанна: врожаю 2022 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 470 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
помідори: парникові
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 320 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
помідори: ґрунтові
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 1360 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
огірки: парникові
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 320 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
огірки: ґрунтові
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 1360 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
яблука: врожаю 2021 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 3400 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
яблука: врожаю 2022 року
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
лимони:
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 50 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
банани:
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 1680 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті
апельсини:
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 2520 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лисенко О.Б.

Оскарження: 15.12.2021 11:42 - 26.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 442 357.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
442 357.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2021 11:42
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0
ФОП Цомін Олександр Олегович
Початкова пропозиція 442 470.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
442 470.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 679dd3bea69f41d4a4d9d92052e37efa
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-26-007478-b-b1
Постачальник: ФОП Лисенко О.Б.
Номер договору: 2
Сума договору: 15 716.32 UAH з ПДВ
Сума договору: 13 096.93 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 28.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s