-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(буряк, морква, цибуля, капуста качанна, помідори, огірки, яблука, лимони, банани та апельсини) ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2021-11-26-007478-b
Завершена
442 470.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 212.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 212.35 UAH
Період уточнення:
26.11.2021 17:56 - 03.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим