-
Відкриті торги
-
КЕП
(буряк, морква, цибуля, капуста качанна, помідори, огірки, яблука, лимони, банани та апельсини) ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
15 716.32
UAH з ПДВ
Номер:
679dd3bea69f41d4a4d9d92052e37efa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-26-007478-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155417
-
Контактна особа:
Багрін Марина 380669113226 osr-mkosvita@ukr.net
-
Адреса:
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Лисенко О.Б.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2613209802
-
Контактна особа:
Лисенко Ольга Богданівна +380995134745 lusenkoob@ukr.net
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенськ, вул.Кутвіцького 3/23
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
28.12.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
15 716.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 619.39 UAH)
Оплачено:
15 716.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 619.39 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
буряк: врожаю 2021 року
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
буряк: врожаю 2022 року
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
морква: врожаю 2021 року
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
морква: врожаю 2022 року
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
цибуля: врожаю 2021 року
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
цибуля: врожаю 2022 року
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
капуста качанна: врожаю 2021 року
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
капуста качанна: врожаю 2022 року
Кількість
7 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
помідори: парникові
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
помідори: ґрунтові
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
огірки: парникові
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
огірки: ґрунтові
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
яблука: врожаю 2021 року
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
яблука: врожаю 2022 року
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
лимони:
Кількість
1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
банани:
Кількість
111.6916 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
апельсини:
Кількість
61.416 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
56530, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н., селище міського типу Олександрівка, вул.Подзігуна генерала, будинок 208
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
91749fa333354aa29f959868909484ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" п.1 ч.5 ст.41 зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
dd83badcdec84492a84b4cada691efe6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" п.1 ч.5 ст.41 зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
19fdf6c45ff7410783beca43a760c1f0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
06.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f9b2222e0da64e2c9f264b840464d7f2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
05.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
580e38c703654bc19e46be5bada28317
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано