-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-013188-a
Завершена
416 545.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 082.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 082.73 UAH
Номер:
2dba13d25f8643a2b7732f2ca9cf8a55
Внутрішній номер закупівлі:
12706000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-013188-a
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288211
-
Адреса:
87550, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Олімпійська, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Бригунець +380963531794 mariup.school41@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
416 545.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 082.73 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 16:23 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 16:23 - 13.12.2021 10:00
Аукціон:
14.12.2021 14:32 - 14.12.2021 15:01
Період кваліфікації:
14.12.2021 15:01 - 17.12.2021 09:03
Період завантаження договору:
17.12.2021 09:03 - 06.01.2022 09:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
63113 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
Оскарження: 17.12.2021 09:03 - 28.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Підгорна Лілія Михайлівна +380990282758 PodgornayaLM@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Оскарження: 17.12.2021 09:03 - 28.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
364 819.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
364 819.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2021 09:03
Відповіді на вимоги
10
Документи
67
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
412 759.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
412 759.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44230180
-
Контактна особа:
ТОВ ПАРАЕНЕРГОЛАР 380987583490 paraenergolar@ukr.net
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, вул.Павлова Академіка, будинок 120, кабінет 310А
Початкова пропозиція
415 283.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
415 283.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
Контракти
Номер:
747a61f07dd0430590e24c8d56000d20
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-013188-a-c1
Постачальник:
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Підгорна Лілія Михайлівна +380990282758 PodgornayaLM@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Номер договору:
3212
Сума договору:
364 819.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
304 016.59 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.01.2022 16:13
Статус:
Підписаний