-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
364 819.90
UAH з ПДВ
Номер:
747a61f07dd0430590e24c8d56000d20
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-013188-a-c1
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288211
-
Контактна особа:
Оксана Бригунець +380963531794 mariup.school41@ukr.net
-
Адреса:
87550, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Олімпійська, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Підгорна Лілія Михайлівна +380990282758 PodgornayaLM@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
3212
Дата підписання:
01.01.2022 16:13
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
364 819.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 803.31 UAH)
Оплачено:
76 058.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 676.42 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
63113 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022