• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія

Оголошено тендер

416 545.80 UAH
Номер: 329c5304058b46c08cb560394c3b5a5e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-25-007641-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
Замовник: Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
Очікувана вартість: 416 545.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 25.11.2021 12:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 63113 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти відшкодування орендарів
Сума307 480.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума109 065.00 UAH