-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 : 09310000-5- Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-011418-a
Завершена
598 481.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 992.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 992.41 UAH
Номер:
def8bf598730415287cec0cfad6b4704
Внутрішній номер закупівлі:
12702728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-011418-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК №160 "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26442942
-
Адреса:
87557, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Варламова +380982832159 kdnz160@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
598 481.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 992.41 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 15:26 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 15:26 - 13.12.2021 13:46
Аукціон:
14.12.2021 14:01 - 14.12.2021 14:30
Період кваліфікації:
14.12.2021 14:30 - 17.12.2021 10:06
Період завантаження договору:
17.12.2021 10:06 - 06.01.2022 10:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія за кодом ДК : 2015:09310000-5 електрична енергія
Кількість
90679 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
Оскарження: 17.12.2021 10:06 - 28.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Зіпенко Роман Олександрович +380668138419 ZipenkoRO@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Оскарження: 17.12.2021 10:06 - 28.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
524 065.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 065.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2021 10:06
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
593 040.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
593 040.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44230180
-
Контактна особа:
ТОВ ПАРАЕНЕРГОЛАР 380987583490 paraenergolar@ukr.net
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, вул.Павлова Академіка, будинок 120, кабінет 310А
Початкова пропозиція
596 667.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
596 667.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
Контракти
Номер:
69f3b527836b493698e01a75bc362bfa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-011418-a-c1
Постачальник:
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Зіпенко Роман Олександрович +380668138419 ZipenkoRO@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Номер договору:
3197
Сума договору:
524 065.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
436 720.95 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.01.2022 16:23
Статус:
Підписаний