-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 : 09310000-5- Електрична енергія
Оголошено тендер
598 481.40
UAH
Номер:
ade03f5cfb3140d19442244fdb1be0ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-25-007177-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК №160 "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26442942
-
Адреса:
87557, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК №160 "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26442942
-
Адреса:
87557, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
598 481.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 : 09310000-5- Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
25.11.2021 11:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія за кодом ДК : 2015:09310000-5 електрична енергія
Кількість
90679 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 741.40 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти відшкодування орендарів
Сума454 740.00 UAH