-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 : 09310000-5- Електрична енергія
524 065.13
UAH з ПДВ
Номер:
69f3b527836b493698e01a75bc362bfa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-011418-a-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК №160 "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26442942
-
Контактна особа:
Ганна Варламова +380982832159 kdnz160@ukr.net
-
Адреса:
87557, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Зіпенко Роман Олександрович +380668138419 ZipenkoRO@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
3197
Дата підписання:
01.01.2022 16:23
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
524 065.13 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 87 344.18 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія за кодом ДК : 2015:09310000-5 електрична енергія
Кількість
90679 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f5848abbd87b44aaa405b407273a0a7a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. На електронному майданчику Прозорро при описі Договору закупівлі Послуги з постачання Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 : 09310000-5- Електрична енергія, Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-25-011418-a Закупівля на prozorro.gov.ua з Постачальником ТОВ Донецькі енергетичні послуги, якого визнано переможцем закупівлі, невірно вказана сума ПДВ. . Вважати за вірне суму ПДВ- 87 344,19 грн.
Номер додаткової угоди:
Протокол технічної помилки № 1
Дата внесення змін до договору:
10.01.2022 12:13
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
85344dd4e2e84c3ca4e41c897289555b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
при завантаженні Договору закупівлі Послуги з постачання Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 : 09310000-5- Електрична енергія, Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-25-011418-a Закупівля на prozorro.gov.ua з Постачальником ТОВ Донецькі енергетичні послуги, якого визнано переможцем закупівлі сталася технічна помилка, не завантажені всі додатки до договору в повному обсязі.
Завантажити Договір з постачання Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 : 09310000-5 від 01.01.2022 р. № 3197 разом з Додатком № 1(Заява Приєднання та Додатком № 2 (Комерційна пропозиція).
Номер додаткової угоди:
Протокол технічної помилки № 3
Дата внесення змін до договору:
12.01.2022 13:17
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
502b3741e58a4bf7a474eb0a1e83b7c7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони домовилися внести зміни в п.1.4 комерційної пропозиції «Тендерна-РКМ»
та Викласти в наступній редакції:
1.4 « Значення складових формул:
ЦРДНа – фактична середньозважена ціна, яка розраховується за сумарним значенням погодинних обсягів споживання (Огд) за площадками «а» Споживача та цін на ринку «на добу наперед» у відповідну годину відповідної доби розрахункового періоду (Цгд рдн) і визначається за формулою ЦРДНа = Σ(Огд*Цгд рдн)/ ΣОгд, грн/кВт*год. На момент укладення договору, площадки, що обліковуються по групі «а» відсутні;
ЦРДНп – індикативна (розрахункова) ціна електричної енергії на ринку електричної енергії, відповідно до ч.6 ст.67 ЗУ «Про ринок електричної енергії», яка планується застосовуватися при розрахунках зі Споживачем (за результатами аукціону складає ЦРДНп= 2,93062грн/кВт*год без урахування ПДВ). Дорівнює середньозваженому значенню вартості електричної енергії для визначеного періоду на ринку «на добу наперед» (далі – РДН), за даними опублікованими на сайті Оператора ринку (ДП «Оператор ринку»);
ЦРДНф – фактична середньозважена ціна, яка розраховується за сумарним значенням погодинних обсягів споживання (Огд) за площадками «б» всіх споживачів Постачальника відповідного регіону (області) та цін на ринку «на добу наперед» у відповідну годину відповідної доби розрахункового періоду (Цгд рдн) по формулі Σ(Огд*Цгд рдн)/ ΣОгд, грн/кВт*год; Для розрахунку сумарного значення погодинних обсягів споживання (Огд) за площадками «б», Постачальник використовує оперативні данні системи Адміністратора комерційного обліку НЕК «Укренерго» (платформа Market management system (MMS))
Тп – складова, яка забезпечує дохідність та рівномірне покриття витрат Постачальника з оплати небалансів, плати за операції на ринках «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку, за участь у відповідних ринках, нерівномірність споживання за площадками групи «б» тощо та яка враховує наявні статистичні дані щодо відхилення базової ціни РДН від середньозваженої ціни в цей же період по графіку групи Б відповідного ОСР, та може бути змінена у разі внесення змін до нормативних актів в частині механізмів формування ціни (Тп = 0,29358грн/кВт*год без урахування ПДВ);
Т – ціна (тариф) послуг оператора системи передачі (регульована ціна), грн/кВт*год, (Т= 0,34564 грн/кВт*год без урахування ПДВ);
Р – ціна (тариф) послуг n-го оператора системи розподілу (регульована ціна), грн/кВт*год. Застосовується в залежності від ступеня напруги (1-й або 2-й клас) та оператора системи розподілу до якого приєднані відповідні площадки вимірювання Споживача. (Р=1,28628 грн/кВт*год без урахування ПДВ)
Ціна за одиницю товару не може змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків відповідно до ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом внесення змін до договору».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.02.2022 10:18
Статус:
Опубліковано