-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясорубка електрична, машина для переробки овочів, машина тістомісильна, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2021-11-24-016072-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
c6379d8c834746c695ba79e6fc29fc4b
Внутрішній номер закупівлі:
12681967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-24-016072-a
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лілія Вороновська +380577479465 selsovet_2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2021 23:31 - 30.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2021 23:31 - 10.12.2021 00:00
Аукціон:
10.12.2021 12:19 - 10.12.2021 13:00
Період кваліфікації:
10.12.2021 13:00 - 13.12.2021 20:46
Період завантаження договору:
13.12.2021 20:46 - 02.01.2022 20:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки на поставлений товар здійснюється по факту поставки товару впродовж 10 банківських днів, за умови наявності відповідних бюджетних коштів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясорубка електрична
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Машина для переробки овочів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Машина тістомісильна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОСВ ТРЕЙДИНГ"
Оскарження: 13.12.2021 20:46 - 24.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41272101
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ ОСВ ТРЕЙДИНГ +380978193818, +380969944245 osv.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКА, будинок 1-3
Оскарження: 13.12.2021 20:46 - 24.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
73 999.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2021 20:46
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фауна Гранд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37214342
-
Контактна особа:
Півень Сергій 380974428986 oknafenster@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого,79а
Початкова пропозиція
78 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВ АРМ-ЕКО
×
-
Код ЄДРПОУ:
33001226
-
Контактна особа:
Єдін Андрій Анатолійович +380362671121 arm-eko@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Млинівська, 24
Початкова пропозиція
75 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
67 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
ФОП Мезенцева Е.М
×
-
Код ЄДРПОУ:
2789207942
-
Контактна особа:
Мезенцева Елена Михайловна 380962515253 memsmart@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, Харків, м. Харьків, вул. Олексіївська, 19а
Початкова пропозиція
95 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ФОП "ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА МИКИТІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1623900568
-
Контактна особа:
Олександра Шевченко +380632498648 postavka.hk@gmail.com
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СТАРИЦЬКОГО, будинок 29, квартира 4А
Початкова пропозиція
79 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
79 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
61adb52151f04917a56b588e48e7150a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-016072-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ОСВ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41272101
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ ОСВ ТРЕЙДИНГ +380978193818, +380969944245 osv.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКА, будинок 1-3
Номер договору:
370
Сума договору:
66 994.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
55 828.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
24.12.2021 09:00
Статус:
Виконаний