-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясорубка електрична, машина для переробки овочів, машина тістомісильна, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
bbe914f541f0480caf0b636a5635d9a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-24-020148-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясорубка електрична, машина для переробки овочів, машина тістомісильна, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.11.2021 23:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума100 000.00 UAH