-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясорубка електрична, машина для переробки овочів, машина тістомісильна, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
66 994.00
UAH з ПДВ
Номер:
61adb52151f04917a56b588e48e7150a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-016072-a-c1
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Контактна особа:
Лілія Вороновська +380577479465 selsovet_2@ukr.net
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ОСВ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41272101
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ ОСВ ТРЕЙДИНГ +380978193818, +380969944245 osv.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКА, будинок 1-3
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
370
Дата підписання:
24.12.2021 09:00
Період дії договору:
24.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
66 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 165.66 UAH)
Оплачено:
66 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 165.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясорубка електрична
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Машина для переробки овочів
×
-
Країна виробництва:
BY Республіка Білорусь
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Машина тістомісильна
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021