-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2021-11-24-000687-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
23a8c29be17c4b8dad26aec0a58ad25a
Внутрішній номер закупівлі:
12654962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-24-000687-a
Замовник:
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228982
-
Адреса:
23544, Україна, Вінницька область, село Хоменки, вул. Цурканя Івана, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Попович +380969933820 popovichai58@ukr.net http://hmn.shedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2021 09:00 - 30.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2021 09:00 - 10.12.2021 11:00
Аукціон:
13.12.2021 14:24 - 13.12.2021 14:47
Період кваліфікації:
13.12.2021 14:47 - 14.12.2021 11:40
Період завантаження договору:
14.12.2021 11:40 - 03.01.2022 11:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
23544, Україна, Вінницька область, село Хоменки, вул. Цурканя Івана, будинок 45
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
Оскарження: 14.12.2021 11:40 - 25.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Оскарження: 14.12.2021 11:40 - 25.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
198 180.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 180.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2021 11:40
Відповіді на вимоги
10
Документи
77
Скарги
0
Карнаухов Олексій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3216114996
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець Карнаухов Олексій Олександрович +380935802394 karnaukhovprozoro@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Малиновського маршала, будинок 16, квартира 93
Початкова пропозиція
199 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
533a59ff25394e47b95dde8ebdd4f695
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-000687-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Номер договору:
251221н
Сума договору:
198 180.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
165 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.12.2021 09:08
Статус:
Виконаний