• Відкриті торги
  • КЕП

Ноутбук

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 59c0ba04284e4d2fb1e324adca79488e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-24-000671-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.11.2021 08:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 000.00 UAH