-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбук
198 180.00
UAH з ПДВ
Номер:
533a59ff25394e47b95dde8ebdd4f695
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-000687-a-c1
Замовник:
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228982
-
Контактна особа:
Анатолій Попович +380969933820 popovichai58@ukr.net http://hmn.shedu.vn.ua
-
Адреса:
23544, Україна, Вінницька область, село Хоменки, вул. Цурканя Івана, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
251221н
Дата підписання:
25.12.2021 09:08
Період дії договору:
25.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
198 180.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 030.00 UAH)
Оплачено:
198 180.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 030.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
23544, Україна, Вінницька область, село Хоменки, вул. Цурканя Івана, будинок 45
На карті