-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-11-23-003555-c
Завершена
175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
Номер:
fd34e3ae88d141d3a7ba8478eb45e3e0
Внутрішній номер закупівлі:
12650658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-23-003555-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
875.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2021 17:09 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2021 17:09 - 09.12.2021 17:13
Аукціон:
10.12.2021 11:57 - 10.12.2021 12:20
Період кваліфікації:
10.12.2021 12:20 - 14.12.2021 17:02
Період завантаження договору:
14.12.2021 17:02 - 03.01.2022 17:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67400, Україна, Одеська область, м.роздільна, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1
На карті
дизельне паливо
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67400, Україна, Одеська область, м.роздільна, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ ОЙЛ"
Оскарження: 14.12.2021 17:02 - 25.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42759541
-
Контактна особа:
Олександр Іщук 380674888995 tatoil.od@gmail.com
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, 68001, Одеська обл., місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 17
Оскарження: 14.12.2021 17:02 - 25.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
142 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2021 17:02
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
ПП "БІОТУРБО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42292809
-
Контактна особа:
Сніжана Махлай +380977409083 bioturbo@ukr.net
-
Адреса:
39631, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, ПРОВУЛОК ГЕРОЇВ БРЕСТУ, будинок 86А, офіс 201
Початкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 625.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
bdd6fca3c4734998b8dd1064e61f53aa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-23-003555-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42759541
-
Контактна особа:
Олександр Іщук 380674888995 tatoil.od@gmail.com
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, 68001, Одеська обл., місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 17
Номер договору:
ХБТ-22/12/21
Сума договору:
136 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
113 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
28.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний