• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-95, дизельне паливо

Оголошено тендер

175 000.00 UAH
Номер: 4a3aaf230a0d410e9374e448bb13768f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-23-006327-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
Очікувана вартість: 175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95, дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.11.2021 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума175 000.00 UAH