-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо
136 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
bdd6fca3c4734998b8dd1064e61f53aa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-23-003555-c-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42759541
-
Контактна особа:
Олександр Іщук 380674888995 tatoil.od@gmail.com
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, 68001, Одеська обл., місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 17
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
ХБТ-22/12/21
Дата підписання:
28.12.2021 00:00
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
136 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 766.67 UAH)
Оплачено:
136 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 766.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67400, Україна, Одеська область, м.роздільна, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1
На карті
дизельне паливо
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67400, Україна, Одеська область, м.роздільна, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА будинок 1
На карті