• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)

Завершена

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Номер: 390598c87f2d4b78a4ff5d49268f6660
Внутрішній номер закупівлі: 12646433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-23-014258-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана Духаніна +380668377472 tenderlife@ukr.net https://dnz30.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 900.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2021 15:48 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2021 15:48 - 09.12.2021 00:00
Аукціон: 09.12.2021 12:46 - 09.12.2021 13:09
Період кваліфікації: 09.12.2021 13:09 - 16.12.2021 12:49
Період завантаження договору: 16.12.2021 12:49 - 05.01.2022 12:49
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 180000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 51928, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"

Оскарження: 16.12.2021 12:49 - 27.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 979 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
979 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2021 12:49
Відповіді на вимоги 10
Документи 210
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОГАЗ ЛТД"
Початкова пропозиція 982 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
982 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 69
Скарги 0

Контракти

Номер: 021d18f311d24213b863714d4e9653a6
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-23-014258-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"
Номер договору: 049-ЕГТ-22/Е
Сума договору: 252 171.03 UAH з ПДВ
Сума договору: 210 142.52 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 30.12.2021 16:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір електроенергія.pdf
pdf
енерго дод.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду 2 049Е.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s